| 4b a întrebat:

Ce cauti tu in scurta trecere prin lume?happy

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Mantuirea.

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cred ca fiecare om cauta fericirea.Fiecare are idealurile sale.Sa urmeze o scoala,sa se casatoreasca cu persoana iubita, sa aiba copii pe care sa ii creasca cu multa dragoste, etc.Dar prea putini oameni cauta iertarea si pacea lui Dumnezeu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Iubirea,mantuirea,credinta.

| Flav a răspuns:

Iubirea.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceea ce nu ma găsit în celelalte vieți!
Pa, pa.

| chelstone a răspuns:

Ma caut pe mine, incerc sa ma descopar...

greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-mi intregesc sufletul.

| PetreConstanta a răspuns:

Am cautat Acum nu mai caut nimic

| king4aday a răspuns:

Frumusetea naturii, multa muzica buna, oameni interesanti, carti interesante, bere rece cu putina spuma, concerte. Caut pacea din jurul meu, caut o cale fara sa deranjez alti trecatori prin viata, caut impulsuri pozitive, care sa-mi dea de inteles ca viata e frumoasa.

| Azazel_2358 a răspuns:

Bani

| wendy434 a răspuns:

Sa-l ucid pe Gustyn Biberon. pieri drace! pieri!

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Moartea.

| KingJulien a răspuns:

Fericire si multe lucruri de descoperit! Intr-un cuvant,, viata,,!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea spune multe; de fapt nu cautam nimic; muritori fiind, urmam cursul istoriei, mercind spre o alta viata.Pe pamint inmagazinam doar citeva cunostiinte.Numai bine.