| xibalba a întrebat:

Ce credeti ca veti gandi cu cateva minute/ore inainte de moarte?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Depinde. Mor intr-un accident, dupa o boala lunga sau ma ucide cineva? In cazurile astea, variantele "Fir-ar, aia nu era frana!"/" In sfarsit, ca mult m-am chinuit!"/"F**u-ti!"

30 răspunsuri:
| ake007 a răspuns:

Probabil ma voi gandi la lucrurile ce nu am apucat sa le fac si ma voi ruga sa nu mor, dar as prefera sa nu am timp sa fac asta, sa ma sting fara sa am timp sa constientizez ce se intampla.