| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre efectele 5G asupra corpului/psihicului uman?
Mi-a aparut video asta pe Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=peZhqXOrWrE
Nu sunt foarte la curent si nu stiu ce sa cred.
Voi ce stiti?
Mersi.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Stai calm, sunt doar niste vesti idioate raspandite de idioti! este adevarat ca 5G afecteaza corpului uman si vietuitoarelor dar nu mai mult decat 2 sau 3G! Apoi ne afecteaza atat de putin incat nu vom trai atat cat sa suferim din cauza asta! Deci sunt doar sperietori imprastiati pe net! Crede ce vezi cu ochii tai nu din ce auzi... daca era dupa ce auzim pe net pana acum muream de cateva apocalipse laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu mai aveai alt topic si ti-ai zis sa-l readuci pe asta in discutie.
In fine, sa-ti raspund la intrebare: cred ca 5G este safe pentru corpul uman.