| AvalohAlyn a întrebat:

Ce faci când în viața aceasta nu ai nicio șansă la o viață mai bună și când speranța e mai mică decât nivelul marii poate?

3 răspunsuri:
| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Oricare ar fi speranta aia, fie ca e un caine, un show tv, muzica, un joc pe calculator, un film, contul asta de TPU, orice; nu lasa acel lucru sa se stinga.
din 7 miliare de oameni iti spun eu ca au fost o gramada care au trecut prin ce treci si tu si au reusit. eu cred in tine.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Cica cea mai buna investitie este investitia in in tine: sport, frizura, cosuri, haine, o carte. si daca rezolvi astea eu zic ca vine de la sine.

| Helper07 a răspuns:

Tu iti inchizi singur speranta, viitorul si Cerul. Accepta ca Dumnezeu n-a lasat pe nimeni la intamplare pe Pamant.