| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre alunele din tabletele de ciocolata?

Răspuns Câştigător
| Angel0 a răspuns:

Marioara macar nu gresea categoria.Ne explici si noua ce legatura au alunele tale cu stiinta sau filozofia?

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ăăăh... nu ştiu... au gust bun?!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O părere... destul de delicioasă.

| cristi202 a răspuns:

Sunt bune pentru cei ce (mai) au dinti in gura, insa care e aspectul filozofic legat de chestia asta?

| Malphas a răspuns:

Ciocolata... şi lui dumnezeu îi place.

| FuckOnCocaine a răspuns:

Destul de științific procesul de înghițire.

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Aaaaaa... gustoase
ce'mi palke sa imi poerd timpu' cautandu'le prin ciocolata. abia astept s ale mank'.
le adooor numa ca o problema ii cand ma dor maselele in rest le pap asa de repede smug
is ft gustoase si tari...perfecte. si eu cred ca ' ca o avut o idee buna s ale bage, asa is mai vand marfa smug
true... traficant innascut...

| miss_6576 a răspuns:

Le ador!

| lovefan a răspuns:

Buna. Pai, mie chiar imi plac. Preferata mea e ciocolata cu alune, dar nu strica sa fie si cu cateva stafide.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Larix, absolut niciuna. Daca mai ai vreo nelamurire, nu ezita sa ma contactezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai alunele si mananc, ciocolata daca pot o dau intr-o parte... Deci, imi plac happy

| soby47 a răspuns:

Sunt de parere ca te v-or durea tare tare maselele cariate cand mananci "tablete de ciocolata cu alune" laughing

| SPINOZA a răspuns:

Sunt bune

| Vladu_6005 a răspuns:

Pai. sunt bune...Dar e mai buna ciocolata. cand e goala.creed.
O data am gasit in loc de aluna am gasit un bat mic din lemn. nu stiu ce sa cred. nu imi mi-e frica. dar. na. trebuie sa fii precaut. Funda?happy