| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre asta?
www.medicalmedium.com

Exista mai nou mediumi medicali înzestrați supranaturali pentru a ne reda sănătatea, noastra a tuturor, sa speram.
Va recomand cartea Medium Medical de Anthony William.Informatii uluitoare veți descoperi.
Aveți încredere în mediumi medicali?

Cine este Anthony William?

Anthony William Coviello, known professionally as Anthony William or the Medical Medium, is a medium who offers medical and health advice based on alleged communication with "Spirit of Compassion".

6 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Te rog nu ne recomanda prostii.

| AvalohAlyn explică (pentru Demidol):

Cartea e best-seller international.

| Demidol a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu inseamna ca este si buna. Este pentru creduli. Mediumuri nu exista.

| AvalohAlyn explică (pentru Demidol):

Eu stiu doar ca de la existenta lui, Anthony William a vindecat sute de mii de oameni cu sfaturile si indicatiile lui.Cartea merita incercata, e un altfel de medium, medical si surprinzator.

| Demidol a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ai verificat tu ca i-a vindecat?
Asa ma pot lauda si eu cu realizari uimitoare. Ma crezi?

| doctorandus a răspuns (pentru Demidol):

Ba da, mediumuri exista. Dar sunt niste escroci. Sau sunt bolnavi psihic.