| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cercetez creierul uman.Imi place mult partea asta de neurologie/neurostiinte.

Deci cartea asta e buna pentru început?

https://www.emag.ro/......DPN7V5MBM/

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cred ca poti afla aceleasi informatii si din carti mai ieftine.

| minrest a răspuns:

1. Ai cinci carti de ''autorul'' asta, care nu stie nici macar ca virusii nu se hranesc. Daca nu ai o manie de a aduna carti pe care nu le citesti, citeste intai cartile pe care le ai. DACA. 2. Nu este buna pentru inceput, pentru ca se incepe cu generalitati despre creier, nu repede cu cazul particular al inflamatiilor, si mai ales pentru ca se incepe totdeauna cu stiinta sigura, demonstrata fara dubii, chiar daca cercetarea te-ar conduce spre teorii controversate.