| AvalohAlyn a întrebat:

Ce trebuie sa invat /ce pași trebuie sa urmez că sa ajung Medium Medical ca și celebrul Anthony William din America?
Autorul de bestselleruri marca Medium Medical.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

In primul rand, trebuie sa inveti sa fi cinic, amoral si lipsit de compasiune; va trebui sa calci pe cadavrele ''pacientilor'' care vor renunta la tratamente cu rezultate demonstrate stiintific, si sa vinzi sperante complet false unor oameni disperati. In al doilea rand, trebuie sa inveti sa minti profitand de cele mai profunde temeri si de cele mai nebunesti sperante ale ''pacientilor''. Iar in al treilea rand, trebuie sa inveti sa faci cold reading, la perfectie.