| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ideea celor de la nasa de a vopsi meteoriti?

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Asta ne trebuia noua acum bani aruncati munti de bani pentru niste tembelii. Cand lumea n-are bani, saracie, virus si altele. O parere foarte proasta am.

| GabrielaParusi a răspuns:

Dacă e roz mie îmi place

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabrielaParusi):

Daca ti-ai facut alt cont nici nu te-am blocat inca. Dar sa stii ca chiar mi-a fost dor de tine.

Bula
| Bula a răspuns:

Vor vopsi in tricolor, cu lavabil?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai tâmpită idee. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Nici nu stiti motivul care il folosesc, cica vopsind meteoritul il va alunga sau ceva de genul asta, nu stiam cum sa ma exprim si am evitat partea aia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai schimbat numele de la contul ala cu sobolani.