| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in ce spune NASA eu nu sunt niste prostii cu sf lumii si altele... ce parere aveti funda pentru cea mai buna!

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Sunt niste tampenii totale.De cate ori nu s-au apucat niste nebuni sa zica ca vine sfarsitul lumii si nu s-a intamplat nimic? Daca ar fi fost sa ma iau dupa ei,probabil ca am fi murit cu totii de milioane de ori pana acum, dar heeey surpriza, nu s-a intampalt nimic!straight facesunt doar oameni care vor sa isi faca publicitate si nu stiu cum.prosti sunt cei are chiar ii asculta.straight face. Ultimul care a anuntat ca va veni apocalipsa,in ziua in care ar fi trebuit sa vina(e de la sine inteles ca nu avea sa vina nicio apocalipsa),pur si simplu si-a schimbat parerea:"Hey,ups, scuze fratilor, apocalipsa va veni peste nu stiu cat timp.Greseala mea, hehe...". Deci lol.ce poti sa mai zici la asta?laughing

4 răspunsuri:
| sisoloco a răspuns:

Pai eu cred ca nu exista un sfarsit al lumii produs de altcineva(extraterestrii forte supranaturale) ci de noi prin poluare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce ma deranjeaza cel mai tare este ca se sperie copii si devin agitati, speriati si asta ma enerveaza ca sperie lumea cu prostii!

| Adelina_7068 a răspuns:

Daca NASA iti spunea ca pe Luna e o statiune balneara tu credeai si te ducei si tu in vacanta sa vezi cum e mancarea acolo?