| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Ce s-ar intampla daca prostia ar durea?

Răspuns Câştigător
| micutadhampir a răspuns:

90 la suta din populatie s-ar tavali pe jos in spasme, ar intra in coma si ar da ortul popii, uraaa

45 răspunsuri:
| ponicaa a răspuns:

Cred ca am sta non-stop la spitallaughinglaughing

| NOBODY a răspuns:

Aș fi în comă

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut_7740 a răspuns:

S-ar face mare vanzare de Nurofen, Ibuprofen, si ce se mai ea pentru dureri de cap.

| IceWhisper a răspuns:

Daca prostia ar durea probabil pe intreaga lume s-ar umple spitalele de prosti si chiar unii dintre apropiatii nostri s-ar plange de dureri

| yumeee a răspuns:

Lumea ar fi o hărmălaie, o amestecătură constantă de ţipete şi plânsete.

NOname
| NOname a răspuns:

Spitalele ar fi pline.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai dileme d-astea originale?

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Multi ar muri!

| VORTEX a răspuns:

Nu ar face fata spitalele din Romania care si asa sunt cum sunt.

| ΔH a răspuns:

Lumea s-ar cumintii si ar fi mult prea plictisitoare. yawn

| deeutzy a răspuns:

Cred ca am murii de atata durere...nu de alta dar prostia omenesca nu e putina tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred c-as mai sta in picioare de durere.Nu-s invatat sa ma exteriorizez la durere dar cred ca nu ar mai sta nimeni linga mine pe o raza de citiva km.

| cannabiss6 a răspuns:

S-ar sfârșii rasa umană.

| AG a răspuns:

Majoritatea populatiei ar fi la reanimarehappy

| Evileye6 a răspuns:

Nu ar mai exista oameni prosti.

| titi a răspuns:

Am urla toti, fara exceptie!

| Borgir a răspuns:

Cu siguranta omul ar gandii mai mult inaninte de a spune si face ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O catastrofa,peste tot s-ar auzi numai tipete,urlete,plinsete, etc, etc.Numai bine.

| bybyana21 a răspuns:

Nici unul dintre noi, oamenii de pe Terra, nu am fi sanatosi.
Stii dupa parerea mea toti avem prostie in noi. Pentru ca sa fii prost nu inseamna numai sa nu stii cat fac 2+2, etc., prostia se manifesta in mai multe moduri.
Esti prost atunci cand ai prea multa incredere in oameni, cand iubesti pe cineva mai mult decat trebuie, si tot asa.
Recunoaste, daca ar fi sa luam fiecare lucru stupid ca fiind o prostie, nu ai fi si tu proasta? Nu exista oameni perfecti si niciunul nu se apropie de perfectiune happy.
Si da, ar fi spitalele pline, dar fara niciun folos, prostia nu se poate trata in niciun fel happy

| Emmy_4970 a răspuns:

Ne-am siti ingrozitor si am incerca sa nu mai fim prosti dar ar fi o prostie dureroasa si sar biliona vanzarile la pastile si strazile ar dudui de gemete, poate am si muri. funda?

| ELLSSA a răspuns:

Acum cand multe spitale din tara noastra minunata au fost desfiintate, ar trebui sa stim sa ne tratam de asa cevahappy
Putem dovedi acest lucru? Totusi sa incercamhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba am incercat sa arat ca nu ne putem da seama in primul rind decit de prostia noastra, ca majoritatea celor care au raspuns cred ca fac exceptie si au dat un raspuns despre prostia altora.

| Fifylici a răspuns:

Ar fi coada la terapie intensiva

| AnneMarri a răspuns:

Am muri toţi.

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Am constata gradul de prostime pe care îl avem happy

| Alphawolf a răspuns:

Inainte de a pune intrebarea trebuia sa definesti prostia. O poti defini? Dupa ce standard si de cine ar fi stabilita prostia? Daca nu o poti defini nu te astepta la un raspuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pati ca asta care urineaza de pe pod http://www.videobash.com/......nating-430

| nutepriveste21 a răspuns:

,,Ce s-ar intampla daca prostia ar durea?'' Ar trebui sa te initiezi in tehnica de a scrie cu picioarele. Cu mainile te-ai tine de burta, si nu ai putea scrie intrebari naive pe TPU.

| carpediem a răspuns:

Pei prostia doare, dar pentru cei din jurul prostului> Iar in alta ordine sistemul sanitar ar intra intr-un colaps mai mare, daca pui la socoteala si pe cei din sistem.