| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Ce s-ar intampla daca prostia ar durea?

Răspuns Câştigător
| micutadhampir a răspuns:

90 la suta din populatie s-ar tavali pe jos in spasme, ar intra in coma si ar da ortul popii, uraaa

45 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Spitalele ar fi pline.

| Alphawolf a răspuns:

Inainte de a pune intrebarea trebuia sa definesti prostia. O poti defini? Dupa ce standard si de cine ar fi stabilita prostia? Daca nu o poti defini nu te astepta la un raspuns...

| cristi202 a răspuns:

Nu e destula suferinta in lume, nu te gindesti cu cit mai multa ar fi asa?

| carpediem a răspuns:

Pei prostia doare, dar pentru cei din jurul prostului> Iar in alta ordine sistemul sanitar ar intra intr-un colaps mai mare, daca pui la socoteala si pe cei din sistem.

Răspuns utilizator avertizat
| Borgir a răspuns:

Cu siguranta omul ar gandii mai mult inaninte de a spune si face ceva!

| Eva a răspuns:

Defineste "prostia".

| Bogdanux a răspuns:

S-ar crea carnagii mai ceva ca-n. brrrr.Bine bine, unii ar supravietui, altii nu...
Spitalele ar fi pline, cimitirele la fel, farmaciile s-ar imbogati brusc... distractie maxima laughing.

| AG a răspuns:

Majoritatea populatiei ar fi la reanimarehappy

| nutepriveste21 a răspuns:

,,Ce s-ar intampla daca prostia ar durea?'' Ar trebui sa te initiezi in tehnica de a scrie cu picioarele. Cu mainile te-ai tine de burta, si nu ai putea scrie intrebari naive pe TPU.

| nutepriveste21 a răspuns:

Daca intr-o singura zi ai dat peste 20 de stupizi atunci nu am dubii cine e stupida si naiva. E de verificat si de ce nu, de raportat.

| NOBODY a răspuns:

Aș fi în comă

| yumeee a răspuns:

Lumea ar fi o hărmălaie, o amestecătură constantă de ţipete şi plânsete.

| ΔH a răspuns:

Lumea s-ar cumintii si ar fi mult prea plictisitoare. yawn

| ELLSSA a răspuns:

Acum cand multe spitale din tara noastra minunata au fost desfiintate, ar trebui sa stim sa ne tratam de asa cevahappy
Putem dovedi acest lucru? Totusi sa incercamhappy

| lunarwolf a răspuns:

As fi moarta de durere.

| bybyana21 a răspuns:

Nici unul dintre noi, oamenii de pe Terra, nu am fi sanatosi.
Stii dupa parerea mea toti avem prostie in noi. Pentru ca sa fii prost nu inseamna numai sa nu stii cat fac 2+2, etc., prostia se manifesta in mai multe moduri.
Esti prost atunci cand ai prea multa incredere in oameni, cand iubesti pe cineva mai mult decat trebuie, si tot asa.
Recunoaste, daca ar fi sa luam fiecare lucru stupid ca fiind o prostie, nu ai fi si tu proasta? Nu exista oameni perfecti si niciunul nu se apropie de perfectiune happy.
Si da, ar fi spitalele pline, dar fara niciun folos, prostia nu se poate trata in niciun fel happy

| deeutzy a răspuns:

Cred ca am murii de atata durere...nu de alta dar prostia omenesca nu e putina tongue

| Fifylici a răspuns:

Ar fi coada la terapie intensiva

| Bastet a răspuns:

...go back to T/A, dear

| VORTEX a răspuns:

Nu ar face fata spitalele din Romania care si asa sunt cum sunt.

| Evileye6 a răspuns:

Nu ar mai exista oameni prosti.

| cannabiss6 a răspuns:

S-ar sfârșii rasa umană.

| LittleandLiars a răspuns:

Nu ar mai exista LadyJ laughing)\:d/

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Multi ar muri!

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Am constata gradul de prostime pe care îl avem happy

| PotHed a răspuns:

Lumea ar fi in criza de calmante ^^

| titi a răspuns:

Am urla toti, fara exceptie!

| AnneMarri a răspuns:

Am muri toţi.