| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Ce s-ar intampla daca prostia ar durea?

Răspuns Câştigător
| micutadhampir a răspuns:

90 la suta din populatie s-ar tavali pe jos in spasme, ar intra in coma si ar da ortul popii, uraaa

45 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca intr-o singura zi ai dat peste 20 de stupizi atunci nu am dubii cine e stupida si naiva. E de verificat si de ce nu, de raportat.

| Eva a răspuns:

Defineste "prostia".

| Bastet a răspuns:

...go back to T/A, dear

| lunarwolf a răspuns:

As fi moarta de durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi spitalele prea solicitate!rolling on the floorlaughing

| cristi202 a răspuns:

Nu e destula suferinta in lume, nu te gindesti cu cit mai multa ar fi asa?

| PotHed a răspuns:

Lumea ar fi in criza de calmante ^^

| KimK a răspuns:

Nu ar mai exista Romania laughing

| MikeZG a răspuns:

90 la suta din populatia pamantului ar muri

| sasha1265 a răspuns:

Am fi o tara disparuta de pe suprafata pamantuluilaughing

| Bogdanux a răspuns:

S-ar crea carnagii mai ceva ca-n. brrrr.Bine bine, unii ar supravietui, altii nu...
Spitalele ar fi pline, cimitirele la fel, farmaciile s-ar imbogati brusc... distractie maxima laughing.

| jack993 a răspuns:

Wow...pai la mine indiferent pentru ca la betie nu prea te doare nimic. laughing)

| LittleandLiars a răspuns:

Nu ar mai exista LadyJ laughing)\:d/

| Ryder_7882 a răspuns:

Ne-am sinucide cu totii de durere...

| Alina_2413 a răspuns:

Toata lumea ar fi bolnava...O.o