| Claudiuu a întrebat:

Ce s-ar intampla daca Prostia ar durea?

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Daca prostia ar durea atunci jumate din omenire ar fi la spital in stare grava.laughing)Tare intrebarea.

60 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Saloanele de terapie intensivă ar fi arhipline. oh go on

NOname
| NOname a răspuns:

Iar morfina ar fi la liber şi am lua-o de trei ori pe zi, în loc vitamine.hee hee

| MenInShadow a răspuns:

Majoritatea oamenilor din Romania ar fi in coma, si multi pe moarte laughing
funda?

| pwp a răspuns:

Am muri de durere happy

| Esperança a răspuns:

Toti Parlamentarii ar fi in spitale luand calmante!

| Helăăău a răspuns:

Omenirea ar fi disparut de demult!

| leonardo a răspuns:

N-am avut rabdare sa citesc acelasi raspuns cu spitalele pus sub variate forme.

Si ca sa-ti raspund la intrebare, in primul si primul si primul rand TU ai invata sa scrii "s-ar" in loc de "sar". In al doilea rand 3/4 dintre cei care ti-au raspuns ar fi obligati sa scrie corect si sa aiba in cap mai mult de o idee. In rest, ***...

| NoMusicNoLife a răspuns:

Ar muri trei sferturi din populatia planetei.

| Broadband a răspuns:

Ar fi spitalele pline
toti s-ar vaita

| SMTHING a răspuns:

Cine a zis ca nu doare?

| Dumnezău a răspuns:

''Am vedea oameni pe strada alergand de durere, dar si noi am tipa cateodata''-sincer, nu mai stiu cine a spus-o laughing

| LNK a răspuns:

Ai fi in coma.

| Hikari a răspuns:

Nu am mai fi prosti deoarece ne-ar durea cand am fii laughing.

| Klepto a răspuns:

Mi-as deschide un spital si cateva farmacii, ca pe multi i-ar durea.

| Gufiii a răspuns:

Te-ai sinucide de durere

| CautNume a răspuns:

Pai ar trebui...astfel scapam lumea de manele, nu?

| mriuls a răspuns:

Am ramanea fara oameni laughing

| Annie a răspuns:

Ouch:-s sincera sa fiu nu as dori sa aflu... ar fi un chin pentru cei care sufera de aceasta...

| InnocentSmile a răspuns:

Nu am mai suferii de aceasta boala care este foarte raspandita in lumehappy

| fabiola a răspuns:

Am trata-o din primele faze!

| Graphee a răspuns:

Ar fi mai rău ca ciuma din 1348. Urmări mai grave decât în războaie. Dar bine că Dumnezeu a dat, să nu doară această PROSTIE.

Numai bine. laughing

| RoooneyThePuf a răspuns:

Ar fi o gramada de oameni pe paturile spitalului incercand sa se trateze...

| TheLastHuman a răspuns:

Ar fi pline spitalele nu facultatile oh go on

| Gabriel1 a răspuns:

Jumatate din populatia Romaniei s-ar tavali pe jos de durere.happy

| Scuturici a răspuns:

Ar muri jumatate din populatia planetei si ne-am dezvolta economia planetei, ar evolua stiinta.Pur si simplu ar fi o lume mai buna...dar daca prostii nu stiu ca s-au inventat pastilele de durere... rolling on the floorrolling on the floor

| Veverita a răspuns:

Atunci chiar nu ar mai avea statul fonduri pentru spitalerolling on the floor

| Eva9610 a răspuns:

S-ar tipa in Romanialaughing

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Daca prostia ar durea, multi bolnavi am avea.laughing

| vioreld a răspuns:

Daca prostia ar durea, lumea ar sta tot timpul legati la cap.

by www.poeziidesprepoezii.blogspot.com