| anonim_4396 a întrebat:

Ce site sa fac fratilor, ca nu am idei, pot face siteuri dar nu stiu ce site sa fac, ziceti-mi si voi niste idei, ceva interesant, nu plictisitor.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca nu esti expert in seo sau daca nu vii cu o idee originala nu vei avea prea multi vizitatori...am incercat si eu

| Wehrmacht a răspuns:

Alege si tu o serie de jocuri sau un joc care urmeaza sa apara, dar ceva mai cunoscut si fa despre el. Daca iti plac jocurile...

| Rikudou a răspuns:

DESIGN in photoshop happy dar trebuie si sa te pricepi.Eu zic ca mai intai sa inveti de pe alte site-uri si apoi sa incerci sa faci unul pe cont propriu.

| Ioana128373i a răspuns:

Pai poti face un site cu de toate, adica:
-cu jocuri
-cu intrebari (cum e TPU)
-cu forum si un blog
-cu videoclipuri si poze de care vrei
-cu stiri despre lumea mondena
-cu bancuri
-cu filme
Acum nu stiu daca poti sa faci atat si daca e posiibil dar asta e. Mie ideea asta mi-a venit. Ar fi foarte tare sa existe un site cu de toate. happy Succes!

Răspuns utilizator avertizat