| GulDan a întrebat:

Chiar se apropie un cutremur mare de aproximativ 7 grade? Stiti cand va fi?

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Stai linistit, era zvonul ca va fi Sambata, nimeni nu va sti asa ceva...

Chiar daca era zvonul ca cei din Parlament sunt in alerta este o aberatie.

75% esti din Otopeni, acolo sunt cele mai multe zvonuri, stai calm!

Salut!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cutremurele nu pot fi prezise cu asa mult timp inainte. doar cu cateva minute

| petre059 a răspuns:

Daca s-ar stii s-ar preintampina multe necazuri, dar nu stie nimeni. e o vorba din batrani cand e sa te ia draq te si din bratele popi si din usa altarului.nu te mai gandi la asta.

| mcdeliric1 a răspuns:

Posibil sa vina, dar nu se stie cand happy.

| Andrei7520152 a răspuns:

Nu se poate prezice. Daca cineva spune contrar, le poti ignora

un cutremur ca cel din 77 sigur vine. daca a lovit atunci va lovi din nou. dar nu se poate spune niciodata cand. poate fi anul viitor sau peste 100 de ani

si chiar daca loveste ce poti face? Bucuresti-ul sta sa cada asa cum e dar la cutremur