| Pisicuța a întrebat:

Ce ai face daca acum ar fi un cutremur [d'ala de 12 sau 9 grade]?

32 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

M-as opri sa scriu comentariul asta...

| Bya132 a răspuns:

M-aş opri din scris şi aş fugii la colţ.

| Bastet a răspuns:

Ma ascund cu puletii lui Mufla intr-un loc unde cutremurul are 16 grade...12 is so mainstream

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

M-aş duce la şcoală să mă ascund sub catedră, sa nu zică alţii că mor fără şcoala...lol

| DaVà a răspuns:

Deci...in primul rand nu exista cutremure de 12 Grade pe scara Riechter(nu stiu daca am scris bine laughing)In al 2-lea rand, daca ar exista nu ar puea fi masurat deoarece maximul este 9, 9 pe crara Riechter.Dar daca sa presupunem ca ar fi...as fuma ultimul si primul joint si as scrie pe bloc cu majuscule "Bag*mi-as p*ula in tig*ni fiv-ar natia dracu. Daca tot mor sa nu mor cu cazierul curat happy

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Ce caut eu aici?

| Pisicuța explică:

@madasuk si eu crying da nu d-asta de 12 grade O_O.nu am avut parte de nici un cutremur phbbbbt.

| Pisicuța explică:

@kylexy,oh kylexy, that's T/A oh go on

| cretzufinish a răspuns:

Ar ramane raspunsul la intrebarea ta netrimis.

| HepiBăluuns a răspuns:

Hmm.m-as bucura de zgaltait.laughing
dreapta, stanga, si iar dreapta si iar stanga cu tot bloculhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| User a răspuns:

Mi-as bea linistit apa minerala.

| Deea03 a răspuns:

Bine... tu?

Blaaaaaaa blaaaaaaa... prea multe majuscule

| DebbyBR a răspuns:

M-as duce la buda sa-mi iau ramas bun si sa-i las un ultim cadou laughing

| Rayyy a răspuns:

Buna,
M-as panica, m-as ruga sa scap teafara si as spera ca toti cei dragi sa fie in siguranta. Si de asemenea, sa nu fie pagube prea mari.

| Anduciu a răspuns:

Pai...avand in vedere faptul ca n-am simtit vreun cutremur in viata mea si ca sunt singura acasa, probabil m-as panica.
P.S. Deja a cam intrat paranoia-n mine.Cica pasarile sunt agitate inainte de cutremur, e 11 juma' noaptea si unul din cocosi tocmai a cantatlaughing

| SoP222 a răspuns:

Sex pentru ultima oara...sad

| ciucalataaerata a răspuns:

As bea un pahar de vin rosu si as fuma o tigara... apoi m-as arunca pe geamlaughing

ca mai bine mor aruncata pe geam decat cu o caramida in caplaughing

Sau:ca sa nu mor virgina m-as "culca" cu cineva pe ultima suta de metrilaughing

nu stiu ce sa zic... sper ca nu va fi un asemenea cutremur!

| madasuk a răspuns:

As sta afr cu prieteni si mashi distra pur si simplubatting eyelashes sincer mie imi plac kutremurelebatting eyelashes pe skurt VREAW SA FIE UN CUTREMUR rolling on the floor)

| Selly13 a răspuns:

As sta linistita pentru ca, casa mea este facuta ca sa nu o doboare nici un cutremur

| 2middlefingers a răspuns:

Mi-ar fi lene happy indiferent de vreme laughing

| spaikizz a răspuns:

Mi-as scrie testamentul lollaughing

| sburlea a răspuns:

As pune-o pe mama vitrega in centrul casei si eu m-as baga sub birou

| dordel_2176 a răspuns:

Nu ai putea afla, pentru ca n-as putea scrie raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bla bla ma ascund sub patlaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ş spune Pământului să nu se mai zgâlţâie:
-Bă, dacă îţi dau rahat turcesc, te opreşti din cutremurat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as intinde in pat.
mult mai sigur decat sa te pui sub tocul usi... vorbesc serios

| Kylexy a răspuns:

Doamne ce raspunsuri, iti dai seama cutremur de 9 grade sau 12 ca nu ar mai ramane nimic mai ales la ala de 12 grade