| dragos...100% a întrebat:

Cine vrea sa ai spun cateva trucuri magice?

18 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Paiwinking? hehehe, zi ca esti magician si gata tongue!

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am magia acasa, iubitul meu este amator dar cel putin ne distram. laughing chiar aseara ne uitam la un program unde explicau cum se fac anumite trucuri. incredibil!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

D'alea de pe net, revealed?

| remus a răspuns:

Hei, ai disparut cu trucuri cu tot, asa ceva stie toata lumea sa faca la noi, intra in politica.

| di@n@ a răspuns:

Ma alatur si eu...

| maryana5 a răspuns:

S-o vad si pasta oh go on

| sorin a răspuns:

Hai ca ne-ai vrajithee hee Spune-le.

| User a răspuns:

"ai"raised eyebrows. Hai ma ce dracu'. macar scrie corect.

| Emeraude a răspuns:

Drăgoşele, iarasi indrugi gogonele?! Hai ca pana ne spui, iti zic eu unul: frumusel, la "Edit", transformi pe "ai" in "îi". Ce zici?laughing)

P. S.: Cred ca momentan e plec sa-si ia trusa magica, de vreo 4-5 zile. Propun sa-l asteptam!

| Sorin_8158 a răspuns:

Mie.

| deleuandrei a răspuns:

Spune la toti cred ca cu totii am fi curiosi de a sti tongue

| DeMentaa a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu un truc magic. Daca ma superi voi face o vraja asa de complicata, incat vei deveni, brusc si fara durere... un Dragos- 99%. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti perseverent. Hai, uimeste-ne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum faci un creion sa zboare

| Ioana1984 a răspuns:

Euuuuuu dar daca sunt chiar magice nu prostiii bine?

| Strify a răspuns:

SoftCristi are dreptate de alea de pe net :P stiu eu un site www.crissangel.com/