| caractere a întrebat:

Copi(i), de ce dreacu nu iesiti afara la aer, la plimbare? Vreau raspuns filozofic big grin

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

,,Dacă aş putea, aş aduce întreaga lume în agonie, pentru a realiza o purificare din rădăcini a vieţii; aş pune flăcări arzătoare şi insinuante la aceste rădăcini, nu pentru a le distruge, ci pentru a le da altă seva şi altă căldură. Focul pe care l-aş pune eu acestei lumi n-ar aduce ruine, ci o transfigurare cosmică, esenţială."
Dar nu pot, deci stau în casă. Încerc mai târziu, când toată lumea doarme.

17 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu ies nenea @caractere ca nu are cine sa-mi schimbe pampersi ca sunt mic si poluez atmosfera cand marea duhoare iese din cazanul meu care proceseaza elemente naturale tramsformate in căcăţoi si-ti dă nasul inapoi.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sunt afara... dreacu!

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Mă prăjesc, am examen... thinking
Mă prăjesc, mă prăjesc... mă prăjesc. thinking
Da, ăsta-i motivul.

| Skylar a răspuns:

Deoarece trecutul si viitorul in echivalenta sa nu imi permit a socializa cu persoane necunoscute din adancurile parcurilor

| Malphas a răspuns:

Idem Ophiel laughing.

| MindBlowing a răspuns:

Pentru ca suntem obezi, rasi in cap si ne e lene sa ne taram osanza big grin.

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Pentru ca o idee sa fie adevarata...neaparat trebuie sa iesim la plimbare,"according to" utilitaristi, acestia sustineau ca valoarea de adevar a acesteia e data de beneficiile aduse campului experientei personale.Campul meu sarac inca nu si-a gasit cultivatorul potrivit dar stiu sigur, something is there and is ...Omg(Omaha)!

| Azazel_2358 a răspuns:

Avem si noi treaba ma trolule...ce sa facem afara acum...maine am examen si stau sa raspund la troli pe TPU pssst

| FOCUS a răspuns:

Caractere, ia-te de cei care defriseaza padurile daca vrei sa iasa copii afara, unde sa-i trimitzi in noxele astea? sau ai teama ca te surclaseaza in inteligenta

| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi bre nea caractere afară e cald ce naibii să facem acolo vrei să facem insolaţie du-te tu să vezi cum e!

| OanaVlad a răspuns:

Pai... eu nu ies pentru ca nu am cu cine... si nu ma plimb singura ca nebuna laughing

| Yep a răspuns:

Ca sa iti raspundem tie.-.-

| unknown3243 a răspuns:

Ca sunt prea prosti sa respire straight face unii nu ies ca nu are cu cine uni nu ies din cauza caldurii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care aer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce sa faci afara, sa te manance tantarii? Mai bine stai acasa, in caldura si joci un joc bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ies înăuntru smug

| Pepe_3736 a răspuns:

Pentru ca locuim la bloc ombre! sin plus daca am locui la tara crede-ma as iesi de 1000 de ori pe zi