| DBlack a întrebat:

Credeti ca Osama Bin Laden a fost omorat?
au aparut multe dovezi si clipuri pe net, in care arata ca nu a fost omorat, ca pozele sunt trucaje, si multi au comentat despre asta.

pentru cei care cred ca a fost omorat si etc.
De ce nu au facut nimic public? clip, poze cu trupul mort, etc. si l-au aruncat in mare. au facut publice cateva poze de 3 lei. care nu arata nimic happy poze care le-ar putea truca oricine stie sa umble putin in photoshop.

eu banuiesc ca obama a vrut sa manipuleze masa de oameni, pentru ca multi dintre ei sau intors impotriva lui, pentru a castiga iar alegerile. cred ca a inventat asta, pentru a le arata americanilor ca ei sunt "Bossi". si ca l-au prins, si ca acum sunt in siguranta, pentru a scapa de tot si a pune capat la tot. si-au indeplinit conditiile.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala nici macar nu a existat tu crezi in porcarile americane / a avut nevoie de motive sa ucida oamenii nevinovati in irak si pe unde mai merg au un singur tel scalavia omului si prostia altora

| Dicentiu a răspuns:

Tot timpul apar adepţi ai teoriei conspiraţiei

| Bogdanux a răspuns:

Nu a fost omorat, poate nici nu a existat. Daca sa mergem pe varianta cu "omroatul", trebuiau sa arate dovezi ca lumea.Dar nu au fost.Multi zic ca Obama Ben Laden, nici macar nu a existat.si ca tot dezastrul din 2001 cu WTC-urile a fost o musamalizare "perfecta", pentru ca USA sa porneasca razboiul impotriva Iraqului/Pakistanului pentru petrol si alte resurse.

In orice caz, atunci cand Osama a murit, Obama voia doar sa isi retraga trupele din Pakistan.Parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca a fost vazut jucind sah cu Salam Husein. Da' au scos rapid filmul de pe Youtube, ca le strica americanilor apele.

| MeScorpion a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ce prostii vorbesti, nu a vrut nimeni sa ucida oameni nevinovati, ei avea nevoie doar de petrolul oamenilor nevinovati.

| MeScorpion a răspuns:

Pana la urma cui ii pasa de Osama bin laden?! Cu ce te incalzeste pe tine daca traieste sau nu?

| DBlack explică (pentru lolosaurus):

Http://www.youtube.com/watch?v=sanAt4NbCYw

i s-au facut teste adn? serios? si eu am luat probe din corpul lui MJ cand a murit.si ce sa vezi, nu era el... vezi ce inseamna manipulare? un om de stiinta, etc etc. spune la tv. au fost luate probe adn, si rahat :). sa fim seriosi, asta-i manipulare.

Răspuns utilizator avertizat
| DBlack explică (pentru lolosaurus):

Ti-am dat doar un exemplu de clip. iti mai pot da 100 pe langa ala. happy fanatici musulmani. doar arata ca, poza facuta de americani este trucata, cand el este mort...

Răspuns utilizator avertizat