| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre Osama bin Laden? Eu cred ca e un om de nota 10 doar ca americanii l-au transformat intr-un terorist furand resursele musulmanilor si facandu-le rau oriunde sunt.Nu el e de vina ca a ajuns asa nu are nici o treaba cu musulmanii si nu a omorat niciodata copii asa cum spune Obama p**i.Scuzati exprimarea, sper sa nu se inteleaga ceva gresit dar vina pentru toate atentatele lui nu e in totalitate purtata de el.

Răspuns Câştigător
| FallingRain a răspuns:

Sincer, omul acesta a fost si va ramane idolul meu. Pentru ca a fost pur si simplu genial in toate lucrurile pe care le-a facut, deoarece toate s-au intamplat cu un scop. Sunt sigura ca nu a dorit decat ca nationalitatea lui sa nu mai fie discriminata, pentru ca a fost si inca mai este. Iar pentru asta a facut tot ceea ce a facut, fie ca tot ce se spune este adevarat sau nu. A dat dovada de curaj in tot ceea ce a facut, si de asta cred ca este un om fara pereche. Vreau sa cred ca a fost pe deplin autorul acelor atentate, pentru ca au fost cu adevarat geniale, fiecare fapta a avut la randul sau dovada clara ca in spatele ei se afla un om foarte inteligent. Ma rog, existau si alte moduri de a se face auzit.

13 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Osama bin Laden este un mielusel nevinovat care mai arunca si el cite o bomba pe la ambasadele americane, mai pune si pe la cate un metrou si per total a trimis pe lumea cealalta cateva mii de oameni asa in joaca din asta copilareasca si ma gandesc ca discipolii lui poate baga si pacilea pe la noi niste dinamita si cum sunteti simpatizanti lui poate aveti norocul sa fiti prin preajma, nu de alta dar sa aiba si mamele voastre motiv sa planga si sa se duca la cimitir sa aprinda o lumanare.

| elena a răspuns:

Ei, aiurea...E chiar un om de nota 11, l-ai subestimat, zau asa!

| Silvia a răspuns:

Aha,bine.Avem nevoie de oameni ca tine.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sincer? sunt total nedeacord cu tine.cum draq sa omori sute, mii de oameni si sa fii de nota 10? atatea femei, copii...
musulmanii au probleme.grave.atatea atentate cu bombe, cred ca (aproape)toti teroristii sunt musulmani.
osama bin nu stiu cum a fost un parazit.papa.

Răspuns utilizator avertizat
| XK a răspuns:

Rip

**** america!

| umbro a răspuns:

Bizare tu asta crezi! nu a lovit Romania daca ne darama noua nite cladiri si omora zeci de oameni eu zic ca nu il mai "iubeai" atata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da este. Stii turnurile gemene. Teroristii din,, haita'' lui daca pot spune asa, le-au distrus, iar in acel turn se aflau foarte multi oameni, printre care si 4 romanii. Iar intr-o Biserica, arata acum la stiri pe la 7, ca l-a pictat in focul iadului in icoana cu Iisus coborand in Iad. Sa stii ca autorul acestei lucrarii a avut o viziune exclenta. Iar preotii nu au interzis acest lucru, deci eu va spun ca daca au spus niste oamni cu Duh Sfant, nu crd ca ne putem indoi. Deci eu consider ca este un dusman pentru noi toti! Acum fiecare dupa parerile sale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Umbro, si ceilalti incercati sa nu vedeti doar ce se arata la TV mai indreptati-va atentia si la motivele pentru care aceste atentate au fost facute.Dar eu, poate din pacate, ii urasc pe americani pentru ca mint prea mult, de fapt toate statele mint mult da aia sunt nesimtiti.Nu spun ca bin Laden ar fi fost un sfant da, e fara mila pentru ca asa l-au facut sa fie oamenii din jurul lui.Fiecare cu parerea lui intotdeauna vor fi pareri pro si contra.P.S: nu cred ca a murit.Nu stiu de ce dar mi se pare prea usor sa il fi prins cu garda jos dupa atatia ani in care a fost urmarit.Multumesc pentru raspunsuri.Scuzati-ma daca sunt greseli de ortografie ma cam grabesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu cred ca a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma uit la televizor sau in masmedia pentru a judeca pe cineva.De fapt nu prea o fac dar am mari retineri in a vedea un erou care crede in Dumnezeul care i-a poruncit "Sa nu ucizi"dar in acelasi timp crede in Jihad in "razboiul sfint". Pesemne ca in razboiul sfint se facea dragoste.

| Kaustyka a răspuns:

Buna bizar,,,,,pot sa iti spun doar atat,,,, nu cred ca suntem oameni influentzabili,,, problema este ca oricum poporul lui este cunoscut ca un popor terorist,,,, frumos ar fi sa nu aibe 20 de sossi,,, daca era un om de nota 10,,,, o persoana ca el ...hmmmmmmmm ciudat in fine fiecare om are dreptu la o exprimare,,,,,,, totusi nu cred ca a murit...winking

| maria_1712 a răspuns:

Nu sunt de acord cu terorismul si razbunarile arabilor dar nu sunt de acord nici cu americanii care nu doresc decat petrol si se implica in treburile altor tari Ce e mai rau este ca noi nu ramanem neutrii si s-ar putea sa suferim din cauza celor care ne conduc tara