| papys44 a întrebat:

Credeti ca Osama Bin Laden este mort?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer da...
america minte mult.dar nu cred ca si acum.

| dorikut a răspuns:

Eu nu as fi sigur nici macar ca Saddam Hussein este mort (si in cazul lui executia a fost filmata - in cazul Ben Laden probabil inca se mai fabrica "probele").

Oamenii care ajung sa aiba influenta lui Osama Ben Laden (sau Saddam Hussein) isi permit sa isi plateasca o "ucidere chirurigicala".

Eu cred ca Ben Laden este bine mersi intr-o vacanta, dar adevarul il vom afla doar dupa 20-25 de ani.hee hee

| umbro a răspuns:

Da este mort... i.au facut testul A.D.N si a iesit ca este Bin Laden

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ciudata asemenea operatiune in preajma expirarii mandatului lui Obama.Nu cred ca-i minciuna pentru ca primele care au difuzat stirea au fost unele posturi islamice.

| 9Mike a răspuns:

Bineinteles ca nu, America minte tot timpul, sigur l-au angajat ca spion ca doar 10 ani l-au cautat. Si ce folos ar avea sa ii arunce cadavrul in apa? Daca nu era mort putea sa iasa oricand si oricum il aratau la TV.

| Deea4ever a răspuns:

Nu cred stii dc? ptc atunci cand cica "au fost pe luna" totul a fost o inscenare.de ce flutura steagul ca in spatiu nu e vant nici aer si cine filma? deci nu cred happy

| SickBooM a răspuns:

Nu! pun pe orce ca e o farsa dc o aruncat cadavrul in apa in loc sal arate