| anonim_4396 a întrebat:

Credeţi că răzbunarea este necesară?

47 răspunsuri:
| StefaNnNNN99N a răspuns:

NU. Eu cred ca iertarea e necesaralaughing. Serios! Chiar daca nu prea imi dau seama cum a sunat asta...Stii cum se spune " Razbunarea-i arma prostului" sau ceva de genu... Oricum, orice a fost iarta. Bafta!happy.

| anonim_4396 explică (pentru StefaNnNNN99N):

Nu am nicio problemă cu nimeni. Întrebarea este pusă din pură curiozitate.

| DaVinci29 a răspuns:

Razbunarea e amuzanta... daca esti istet, faci un plan minutios si il pui in aplicare. daca esti prost... resemneaza-te cu o caramida in cap

| DeneRicky a răspuns:

Acuma te consolezi si tu pe TPU daparca nai avea tata, mama, prietenilaughing

| anonim_4396 explică (pentru DeneRicky):

Şi aici ai ajuns, mă patetico?

| YukiAkemi a răspuns:

Nu! Razbunarea e arma prostului!