| beatricepopescu a întrebat:

Credeti in spirite? Vi s-a intamplat vreodata sa vedeti/auziti/simtiti un spirit?

Răspuns Câştigător
| Inferno a răspuns:

Judecand dupa numarul de povesti s-ar parea ca spiritele astea exista pe toate drumurile si la fiecare colt de strada.
Ceea ce e absurd daca ne gandim ca nimeni nu a reusit sa demonstreze in mod obiectiv existenta lor.

Fenomenele paranormale sunt strans legate de activitatea creierului.
http://www.descopera.ro/......e-dumnezeu

https://www.youtube.com/watch?v=nCVzz96zKA0

6 răspunsuri:
| 6684464 a răspuns:

Probabil exista. Ce e drept este ca se intampla de multe ori ca doctorii ce opereaza/trateaza pacienti ce sunt in moarte clinica sa afle de la respectivii ca au vazut(de undeva de sus sau dintr-o parte) tot ce au facut doctorii respectivi intocmai.
Pacientii spuneau ca VEDEAU ce se intampla si ca sa vezi in timp ce esti mort, sa tii minte si sa stii ce vedeai iti trebuie niste lucruri...

| beatricepopescu explică:

Ai vreo problema? Mentala, eventual?

| T0T a răspuns:

Nu am văzut niciodată un "spirit" dar am văzut poze la care nu am văzut pe cineva să sară în sus că sunt contrafăcute, ci peste tot unde găsești informații despre respectivele poze(de câteva m-am mai interesat și eu) se spune că experții i-au recunoscut autenticitatea. Să fie o minciună la nivel global fără ca nimeni să o dea în vileag? Da alea care au fost postate prin 1930? Se poate și asta, orice e posibil.

| sublime89 a răspuns:

Probabil ca nu exista. Daca ar fi existat, s-ar fi putut dovedi destul de usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope.

| Dugalle a răspuns:

Da, mi s-a sculat o data penisul din senin si dupa s-a dus erectia!

Clar e " mana necurata " a unui spirit.