| corina_4591 a întrebat:

Credeti in fenomene paranormale? Vi s-a intamplat sa vedeti, auziti ceva?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

De cele mai multe ori aceste fenomene paranormale sunt inventii ale mintii noastre care cauta ceva spectaculos. Si o simpla alimentare cu un film sau o experienta straina ne face sa vedem si noi unele lucruri. Imaginatia ne joaca feste. Am trait si eu unele chestii, dar dupa cum spuneam cred ca pur si simplu am avut o imaginatie bogata. Poate sunt si unele chestii adevarate, dar orice nu simte pe pielea lui spune ca nu e adevarat.

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Da cred.
Am auzit un fenomen cum ca, o fata a intrebat daca poate ramane insarcinata dupa ce s-a masturbat cu periuta de dinti.

| inna a răspuns:

Nu cred in fenomene paranormale. Poate dacă mi se va intampla am să cred, pâna atunci nu.

| carminaburana43 a răspuns:

Cred.Se intimpla, am pe mess mai multi tineri si tinere de pe TPU carora l-i s-a intimplat si mi-au povestit si ce anume. Daca vrei sa vezi raspunsurile scrie in cautari intrebari sau raspunsuri cuvintul paranormal si o sa vezi tu!

| viatadecacatt a răspuns:

Mi s-a intamplat dupa ce ma uit la vreun film de groaza sa imi fie frica sa ma duc la wcrolling on the floor

| alecs871 a răspuns:

O daaa, sa vezi seara cum mi se deschid mie usili de la dulap, incep sa se sparga oalili si paharili prin casa.

| Majj a răspuns:

Nu chiar, dar am vazut un OZN. Nimeni si nimic din lumea asta nu ma mai poate face sa pun la indoiala existenta "omuletilor verzi"

Răspuns utilizator avertizat
| KapaeR a răspuns:

Pai... Cum sa-ti zic eu? Ciudat e ca de obicei, imi trec lucruri prin cap, dar foarte repede si se duc, apoi, peste 15-20 de minute mi se intampla. De exemplu, o chestie banala: veneam de la scoala si mi-a trecut prin cap ca pe strada mea e poarta deschisa la un vecin si ca va iesi un caine de acolo care ma va musca. Ei, m-am gandit ca nu e mare chestie. Doar mi-a trecut prin cap, nu se va intampla. Si fix cand am intrat pe strada mea, la vreo 6-7 case departare de-a mea era poarta deschisa si erau vreo 3 caini infricosatori. Iti poti da seama ca am facut "la dreapta imprejur" si m-am intors, fugind. Eu am oroare de caini! In fine.
Mi s-au intamplat mai multe chestii de genul asta, dar eu mereu le ignor. Ma rog.
Sper ca te-am ajutatbig grin