| andrei38 a întrebat:

Credeti in teoria conspiratiei? Daca da in care din ele credeti? Nu imi dati situri si alte din astea pentru ca le stiu pe toate.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DBlack a răspuns:

Nu sunt demonstrate? laughing ce spui tu acolo omule. eu cu asta ma ocupa, conspiratii. de ani buni laughing si ce am inceput niciodata n-am lasat terminat. andrei, stii toate site-urile de conspiratii si etc?! scuza-ti reclama. forum. lovendal.net, am acelasi nickname ca aici. acolo sunt conspiratii de-ti rup capul dezbatute, cu argumente, cu tot ce vrei tuhee hee

| andrei38 explică:

Dami si mie IDiul tau te rog

| andrei38 explică:

Dumneata DBlack