| rockid a întrebat:

Cu media 8.16 am sanse sa ajung la caragiale sau eminescu pe astea le-am pus primele doua optiuni la licee credeti ca am vreo sansa sa intru la ele?

2 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Depinde ce medii sunt anul asta...[adica mai mari de la 9 in sus...sau de la 8 in sus]
deci depinde cati copii intra...sunt mai multe chestii de care sa tii cont...tu insa doar trebuie sa asteptiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...
ai sanse sa intri,
dar iti zic sincerc trebuie sa te pui ff mult pe invatat,
am avut un baiat in scara, care intrase la negruti(cel mai bun liceu din Iasi) na era baiat bun in generala numai 8-9-10,
ma rog a intrat, venea de la negruti, flendurea oleaca caietele si pe afara,
dupa primul semestru era jalewinking
dupa nu l-am mai vazut vreo 3 ani pe afara atat de mult invata, rara iesea dumunica vreo 1-2 ore pe afara, si intr-adevar a ajuns cineva
deci daca te duci acolo trebuie sa te pui bine pe invatat, mai ales daca ai fost la o generala mai slaba