| Maximus a întrebat:

Cu ocazia sarbatorilor de iarna va doresc, ca toate visele, sperantele, si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca! Va doresc multa fericire, sanatate si liniste sufleteasca in urmatorii ani ce vor venii! Fie ca magia Craciunului si nasterea Domnului sa va faca mai buni, mai fericiti si sa va aduca alaturi de cei dragi voua! Merry Christmas! Feliz Navidad! Joyeux Noel! Buon Natale! Idah Saidan Wa Sanah Jadidah! Froehliche Weihnachten! Kala Christougenna! Shub Naya Baras si nu in ultimul rand Craciun Fericit! Acum vin si eu cu o intrebare care credeti ca este cea mai buna urare care se potriveste acestei perioade din an!

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Multumesc, la fel.
Consider ca urarile scurte, din suflet, conteaza mai mult decat un mesaj pompos luat de pe net, fara sa fie niciun pic individualizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun fericit si La multi ani!