| Gass93sv a întrebat:

cum ar reactiona lumea la energie infinita accesibila orcui?

12 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Cum adica "cum ar reactiona"? De ce nu "cum reactioneaza"? Energia nu se pierde, deci exista la infinit.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Bravo! Mi-ai facut ziua! =))

Dar asta era mai fatal (pacat ca l-au scos in SC2).

https://www.youtube.com/watch?v=oFK52devenA

MUST HAVE ENERGY! (adica si quotes-urile potrivite; la tine e avatarul de la Dark Archon si quotes de la Archon)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe asta il cautam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa vrei sa stii inainte reactia oamenilor, ca ti-a iesit inventia de la postarea aceea cu perpetuum mobile.
Pai ce poti zice la o asemenea veste? Sa fie intr-un ceas bun, purtat de un psihiatru!

Răspuns utilizator avertizat
| Titanos a răspuns:

Ori pace mondiala ori razboi planetar.

| digital7shady a răspuns:

Stiu cum va reactiona Guvernul: mai multe taxe si impozite. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| doggy123 a răspuns:

Pai in primul rand, factura de lumina si de energie cu siguranta se va scumpiilaughing In plus oricum oameni din ziua de ai nu sunt cum o fo deci ar fi...haos

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru doggy123):

''Pai in primul rand, factura de lumina si de energie cu siguranta se va scumpii''
Ce spui tu nu are logica. Daca toata lumea ar avea rosii in gradina si tu ai fi vanzator de legume, ai scumpi rosiile?