| Resident0 a întrebat:

Sall
Cn are niste coduri/hack pentru crysis 1 de ex : gloante infinite, viata infinita, energie infinita et... link=FUNDA

1 răspuns:
| Eddz a răspuns:

Salut,
Coduri din cate stiu nu sunt, dar poti scoate un trainer. Jocul e relativ usor, dar nah. Oricum, aici gasesti mai multe trainere. Daca ai idee ce versiune ai e mai simplu, daca nu recomand sa incerci varianta 1.0, daca nu iei la rand pana nu iti mai da crash

https://www.gamecopyworld..com/games/pc_crysis.shtml
pentru a descarca, dai click pe discheta de sub cel pe care il vrei, apoi selectezi un server, astepti 5 secunde, dai iar pe un server din alea 2-3 optiuni si gata. Ar trebui sa mentionez ca e foarte probabil o sa ai nevoie si de winrar pentru arhiva in care vine trainer-ul
https://www.rarlab.com/download.htm
dai pe winrar x86 si il descarci+instalezi.
Stiu ca suna complicat, dar e mai simplu decat pare.
la primul lin sunt 2 puncte deoarece i se pare suspicios lui TPU ca nu stiu ce cu piraterie si chestii. In fine, stergi unul din ele si voila.
Sper ca ajuta