| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactioneaza pisica la atingerea apei?

8 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Fug ca de draq. (din cate am vazut eu)
parca ar fi vampirii si apa sfintita zau asa... si oricum nu e nevoie sa le faci baie pisicile au modu lor de a se curatahappy

| Bishop a răspuns:

Violent laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Depinde, la unele le place sa se balaceasca, dar altele sar in sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Animalele in general ne depasesc in orice privinta in cea ce depinde de instinct.Pe cind noi invatam sa inotam ele o fac pur si simplu.

| aNonim_4610 a răspuns:

Da, la unele le place sa faca baie iar altele nu.de exemplu pisica nu vrea deloc sa faca baie, ma zgiriesad sad big grin

| cristina4love a răspuns:

Unora le place apa.Altora, ca a mea de exemplu nu le place apa.Bety meu mic si urat(pisica) dragastoasa, jucausa, toate bune si frumoase pana vede cada cu apa.Deci numai cand vede ca e dusa acolo sare in sus la propriulaughing. Trebuie sa avem manusi foarte bune ca sa nu ne zgarie si niste dopuri de urechilaughing. A da si un mop pentru a sterge lacul din urma eilaughing

| alexbzalex a răspuns:

Pai da cum s-a mai spus unora le place apa dar in general daca incerci sa le faci baie s-ar putea sa te alegi cu niste zgarieturi nasoale daca nu ai manusi

| fefe_3040 a răspuns:

De obicei nu prea vrea sa atinga apa dau daca o face se sperie si fuge sau zgarie