Cum ti-ar placea sa arate costumul unui astronaut?

Daca esti pasionat de stiinta, tehnologie si astronomie, acum ai si tu ocazia sa iti exprimi parerea si sa votezi unul dintre cele 3 modele pentru prototipul urmatorului costum de astronaut.

Variantele te asteapta aici si poti vota pana pe 15 aprilie.

Care ti-a placut cel mai mult?

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Option B: "Technology".
(deşi nicio variantă nu e strălucită)

Apache
| Apache a răspuns:

Buzz Lightyear sau nimic.

| darrio2007 a răspuns:

B si C par mai interesante.Dar ramane de vazut partea practica a lor.Conteaza mai putin cum arata.Cel mai mult conteaza protectia pe care o asigura celor care le poarta.

| MihaelaDart a răspuns:

Optiunea A

| DeyCj a răspuns:

B.Deoarece tehnologia este baza în cazul acesta.Biometria mi se pare un mijloc de manipulare a oamenlilor.De exemplu pașapoartele biometrice...îmi displac total.

| sublime89 a răspuns:

Optiunea B mi se pare cea mai "futuristica" big grin Se pare ca e si favorita.

| Seducatorul a răspuns:

B

| AgathaRo a răspuns:

Varianta B, Tehnology are o tenta putin din Trone (film)

| zahy a răspuns:

B, C.
Eu imbrac si primul costum aparut daca pot trai experienta de a fi in spatiu fara gravitatie

| irinuk28 a răspuns:

Sincer niciunul.Sunt hidoase, iar acest subiect mi se pare putin pueril, nu ma pasioneaza astronautii sau orice are legatura cu ei.;

| Swan39 a răspuns:

Eu prefer prima varianta, "Biomimicry".

| OaiaNinjalău a răspuns:

Option B

| OmuCuBasca a răspuns:

Dca ar fi sa pot vota pentru "cea mai tampita intrebare", as vota pentru aceasta. Daca a fi pasionat de stiinta/tehnologie/astronomie inseamna sa bagi in seama asemenea aberatii, ma dezic total de tot ce inseamna tehnologie, indiferent de ramura. P.S. Get a real life, and read some books!

| lollipops a răspuns:

Mie-mi par toate la fel, doar ca B are desenul ala fosforescent. Daca era mov imi placea B, asa nu-mi place nici unul.

| Helly1226 a răspuns:

Costum de Superman.

| MariusSorin a răspuns:

B

| Rexii a răspuns:

Optiunea B

| Mpisii a răspuns:

Option C: "Trends in Society". happy :d

| Deea_Andreeaa_1997 a răspuns:

Negru... laughing))) rolling on the floor)))))))