| anonim_4396 a întrebat:

Cum va simtiti dupa ce faceti baie?
Mie mie sete

28 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Incalzit si curat.laughingNormal.

| mihaibrasov a răspuns:

Pai eu nu ma spal niciodata si tot mi se face sete uneori laughing

| Razvan a răspuns:

Simt ca imi e somn. Dar nu dorm pentru ca trebuie sa imi fac unghiilebatting eyelashes

| Dmonik a răspuns:

Mai, Aura, asta-i curata filosofie, mai!
Ti-as pove mult, dar pe scurt, uda, curata, parfumata, calda - fac dus cu apa calda, mai ales iarna -, relaxata. Hai, inchei, ca ne lungim!

| Dmonik a răspuns:

M-am luat cu vorba si am uitat ce-i mai important: intrasem aici sa-ti spun ca ai o problema cu omofonele: mie/mi-e! Nu zic ca nu-i important sa fii curat, insa vezi sa nu insisti si sa ti se curete si...cutiuta cu informatiile de baza.

| Dmonik a răspuns:

Mai, Aura, ai editat ce nu trebuia: datele de logare! Tu trebuia sa editezi al doilea "mie" si sa-l scrii cu cratima. Vezi cum te simti dupa o baie? Curata exterior, dar mai mult interior. Curios, Mikylaky.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mie nu mi-e sete, dar imi vine sa fumez...si asta si fac.

| DorelSudoru a răspuns:

Ma simt ud

| laurentiu a răspuns:

Eu ma simt curat laughing

pe langa asta si putin obosit fiindca eu cand ma bag la baie uit sa mai ies laughing

| yoo23 a răspuns:

Ma simt un pic ud.

| pwp a răspuns:

Eu ma simt uda si mi-e foame big grin

| unbaiat a răspuns:

Oooo. ce de-a fete ude pe aici...

| dannyella15 a răspuns:

Ma simt vinovata pentru ca am consumat o groaza de energie electrica si apa.Criza asta...

| AdelinaC a răspuns:

Mie mi se face frig.

| madia a răspuns:

"Am zis o data pa luna" sa facem o baie buna...
Ma simt thinking nici eu nu stiu cum ma simt.
O intrebare filosofica...nu stiu eu d'stea.

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Ma simt extraordinar de bine, in al 9-lea cer chiar...batting eyelashes, si imi este foaarte sete, si ma simt infometata, relaxata, udaalaughing, si am o stare de somnolenta[iarna]smug
:*.

| BeibiiX a răspuns:

Curatalaughing si mi`e caldbatting eyelashes

| Anda1197 a răspuns:

Ma simt inghetata! si infometata! ca acu de altfel!laughing

| Stefy_5345 a răspuns:

Ma simt proaspata si parca nici un microb nu se mai poate atinge de minehappy

| kidu03 a răspuns:

-uda
-linistita
-relaxata

| HotChoclate a răspuns:

Dupa ce fac baie mie foame:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

mie imi vine pofta de sex dupa dus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tembelisme cronice.Aruncati-va in Dunare cu o piatra de moara legata de git.

| DeeaLove08 a răspuns:

Pai si mie mi se face sete, datorita caldurii

| opium a răspuns:

Curata.

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Mikylaky eu tocmai am facut baie si mi-e sete dar de obicei imi simt pielea ca respira curat desigur si o senzatie usoara de foame

| DanielutzaJD a răspuns:

Imi e sete si am pofta de mancat un fruct. orice fruct tongue

| ladybug11 a răspuns:

-fresh

-curata

-cu mai multa energie