| ℓDℓ a întrebat:

Daca a-ti putea da viata unui obiect...Care ar fi acela?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey...e buna intrebarea ta! Eu cred ca as da viata broscutei mele de plus! Ar fi cea mai buna prietena a mea! Cum deja stie totul despre mine, ea imi va fi alaturi si in viitor si o sa ma indrume cu sfaturi si incurajari! O iau cu mine peste tot! O am de cand era mica! Se numeste Puffy laughing. Este cea mai buna prietena a mea, cu ea vorbesc deschis laughing si sincer! Chiar as avea nevoie de sfaturile ei (cred ca se pricepe la sfaturi)... uneori chiar cred ca are viata (cand stau cu ea in pat intinsa si ii povestesc ce s-a mai intamplat in afara camerei mele, si uneori imi mai curg lacrimi pe obraj, parca cand ma uit in ochii ei care sunt 'suciti' laughingunu in sus unu in jos, parca se limiteaza la egalitate si se micsoreaza, iar gurita care este cu un fel de arc desenat intr-o parte, imi zambeste laughing ); este frumos sa ai un astfel de prieten! Nu crezi? laughing

| ℓDℓ explică (pentru ):

Foarte frumoasa povestea ta!
chiar acum plangeam, si citind...am zambit!
Ar fi frumos dahappy

| a răspuns (pentru ℓDℓ):

Ma bucur ca ti-am putut schimba expresia fetei chiar daca pentru cateva minute citind 'dorinta' mea...chiar ma bucur happy

| ℓDℓ explică (pentru ):

:*:*:*

| MrrLove a răspuns (pentru ):

Si eu am un ursulet numit Puffy :X si daa vorbesc despre orice cu el love struck

| a răspuns (pentru MrrLove):

Hey! Ma bucur kiss! Foarte frumos. Eu imi adooor broscuta love struck!

41 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Razboinicii de teracota, clar.Asta daca poti numi vreo cateva mii de soldati ai unei armate, un singur obiect.Dar pe astia i-as alege!

| Giuvaer a răspuns (pentru Dumnezău):

Unde iai tine? ce leai da sa manance? cine se va ocupa de educatia lor?

| Woodenpints91 a răspuns:

Chitara...desi,probabil m-ar scuipa pentru dăţile când uit să mă spăl pe mâini nainte s-o ating, sau când o chinui cu câte-o melodie pe care am impresia c-o pot cânta.
I-aş mai da viaţa şi unui pet de bere, să văd, cam ce gândeşte el când îl pup în bot din 46 în 46 de secunde.

http://i.imgur.com/VftWP.jpg

| Inferno a răspuns:

Sa dai viata la ceva ce nu simte durerea este echivalent cu a-l ucide.

| WR104 a răspuns:

Paginii mele de facebook.

| Wehrmacht a răspuns:

Unui pix.Ce dracu? Incepe scoala...prea mult de scris.

Sau unui dildo laughing ar fi amuzant sa vad cum fug fetele de el pe stradalaughing

| Miauti a răspuns:

Unor sani siliconati!

| dienuta1990 a răspuns:

Cu siguranta as da viata tuturor ursuletilor mei de plus pe care ii am.

| NoShit a răspuns:

Unei păpuşi voodoo.

| nicko a răspuns:

Instrumentului la care cant (saxofon) sau unui pian.Si poate chiar rucsacului meu pentru a nu ma mai plictisi cand merg pe jos la scoala laughing

| Fast92 a răspuns:

Unei statui.hee hee

| Xtadelo a răspuns:

Aspiratorul. Sa faca curat singur laughing

| OOOLEOOO a răspuns:

Planeta noastra, ca sa nu apuce sa fie distrusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș da viață unei cărți de Limba Română, să ți se deschidă să mai înveți și tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unui tablou ce infatiseaza un peisaj montan. Munte, padure, apa, cascada. Sa am parte de aer curat, de liniste si susur de apa. laughing

| xBya a răspuns:

Le-as da viata celor care stau non stop online, aia care nu au alta viata, decat pe calculator.

| Pitzipoanca a răspuns:

I-as da viata unui vibrator.

| a răspuns:

Multumesc pentru funda kiss

| adrew a răspuns:

O carte

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

La chitara mea

| V1sL0w a răspuns:

Pc, phone, and televizor

Răspuns utilizator avertizat
| Deliadelias a răspuns:

Ursuletului meu de plus blushing, pe care il am de la varsta de 5 ani happy.

| PolBoss a răspuns:

Ias da viata telefonului meu si PC-ului.

| Synapse a răspuns:

I-as da viata unei carti.Mi-ar face o deosebita placere sa discut cu o carte, o enciclopedie sau o carte de istorie spre exemplu.Cred ca ar fi cea mai interesanta discutie pe care am purtat-o vreodata.Sa o-ntreb o neclaritate, si sa-mi dea un raspuns concret si corect.

| SweetyღGirl a răspuns:

Cartea de mate! sa imi faca temele!laughingrolling on the floor

| DanScutaru a răspuns:

Unui urs as vrea sa fie ca Ted laughing

| iSaidNo a răspuns:

Papusii mele barbie, poate pare penibil ca la 11 ani ma joc cu papusile dar pur si simplu nu ma pot desparti de ele.

| ℓDℓ explică (pentru iSaidNo):

La 11 ani?
e ceva normal...
eu m-am jucat pana aproape de 13 ani...
Nu iti abandona copilariahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSaidNo):

Penibil? Draga mea, mi se pare fantastic, in sens pozitiv, sa aflu ca cineva la varsta ta se mai joaca cu papusile in vremurile de astazi! Mai bine citesc asa ceva, decat situatii oribile in care fete de aceasta varsta se intreaba despre sex. Draga mea, felicitari sincere! happy

| gabryelm3 a răspuns:

Telefonului clar laughing

| AhileSemiZeu a răspuns:

Robotelului de jucarie