| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa puteti sa dati timpul inapoi ce greseala a-ti repara si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as putea da timpul inapoi as repara timpul, l-as face sa il pot da inapoi inca o data laughing

10 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Eu as da la medicina.am sa regret toata viata ca m-am trezit cu doua saptamani inainte de bac cand deja nu mai aveam ce face.

| moonY a răspuns:

Sunt total de acord cu ioanaa .insa daca nu as avea de ales si as fi obligata sa dau timpul inapoi.as alege sa nu ma nasc.pentru ca voi muri fara sa am raspuns la multe intrebari iar asta ma umple de regret .ma macina zilnic.
care este Sensul? suntem atat de inutili. iar intr'o zi vom muri si atat.si nu e corect

| Alexandrinaa a răspuns:

As dori sa intorc timpul pentru a-mi revedea greselile sau incorectitudinile, ca pe viitor sa pot face fapta buna la timpul potrivit. Si doar ideea ca ai dori sa te intorci in timp sa iti repari greselile este o dovada ca te caiesti pentru ce ai gresit. De exemplu, as dori acum sa nu ma fi comportat asa urat cu unchiul meu care era betiv, atunci cand venea sa scrie cu mine (era scriitor), si a murit de cancer, avea cancer pulmonar de ani de zile... as vrea sa fi stiut si sa nu-l jignesc mereu ca miroase a bautura, atunci cand se plangea de dureri de cap si tusea urat. Si acum cand ma gandesc imi vine sa plang. Cine stie pe cati oameni i-am facut sa sufere fara sa stiu? Asta e durerea...cand nici nu mai stii exact unde si cand ai gresit... important e sa-ti para rau, si sa nu mai faci, caci oricum nu mai poti da inapoi.

| sergiu25bc a răspuns:

As dori sa pot vb cu mama mea si sa ii spun ca a avut dreptate, si imi pare f rau ca a murit fara sa ii pot multumisad

| ioanaa a răspuns:

Eu una nu as corecta nimic din viata mea, altfel in momentul de fata nu as mai fi "eu", as gandi si as trai diferit. Nu stiu daca ma fac inteleasa. Sunt multumita de mine si de stadiul in care am ajuns, din greseli am invatat foarte multe happy Tu?

| sese a răspuns:

Nici una, pentru ca nu am sti atunci ca este o greseala.

| Mo a răspuns:

De ce sa dau timpul inapoi? De ce sa traiesc mai multe vieti...care oricum au acelasi sens... mie mi se pare inutil...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as da timpul inapoi cred ca mi-as fi continuat cariera de fotbalist...regretul asta il am...atat.in rest...nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-as mai fi timid, in primul rind si as sti sa ma feresc de accidentele stupide, din care ma mir ca am scapat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-as mai fi avut prejudecati