| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

Daca fericirea ar fi banii cati dintre voi ati cersi fericire?

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

M-am oprit la intrebarea asta sperind sa ma-ntilnesc cu Elasexigajica.

| carminaburana43 a răspuns:

Eu as cersi, dar undeva unde nu ma cunoaste nimeni.

| miradoniz a răspuns:

Eu una nu as cerși chiar deloc-prefer să mă mulțumesc cu ce "scapă" pe ici, pe colo.Nu de alta,dar secretul fericirii e simplu "să nu vezi, să nu auzi, să nu vorbești"răul.

| XxXxAlessiaXxX explică:

Cand am pus intrebarea nu m-am gandit la bai adica acele harti cu care cumperi anumite lucruri.Eu m-am gandit la ceva de genu cat la % esti tu fericit atit de multi bani ai de ex daca cei mai bogati oameni din lume au 100% fericire e ca si cum ar avea 100lei si cei mai saraci ar fi atat de nefericiti incat nu a-r putea trai si ar cersi fericirehappy Dar daca tu nu ai putina imaginatie eu ce sa iti facstraight face in cazul asta intelegi ce vreistraight face

| alexralu34 a răspuns:

Cred ca aproape toata lumea, oricum eu as cersii fericire daca toti ar faceo stiu e injositor dar cine poate sa traiasca fara un gram de fericire? Dar daca ai bani nu inseamna ca esti fericit ci din contra

| parachute a răspuns:

Cred ca foarte multi dintre noi ar cersi fericirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur sarac esti foarte fericit / ipocrizia asta umana fara banii esti mort ce naiba asta stie si un copil de 9 ani

| TheBigWolf a răspuns:

Scumpo :* multi ar face-owinking insa daca am sta sa ne gandim putinwinking cei mai bogati ar fi cei care iubesc :*winking