| anonim_4396 a întrebat:

Daca fiecare persoana in timpul vietii sale ar avea dreptul la indeplinirea unei dorinte, oricare ar fi aceea. Care ar fi dorinta ta?

Răspuns Câştigător
| greenmile00 a răspuns:

Sincer? e un raspuns banal la intrebarea asta. Cu siguranta daca as fi pus in fata unei idei de genul, dorinta mea ar fi sa mi se indeplineasca un numar infinit de dorinte. Este totusi o dorinta... nu? laughing

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Mi-as dori sa nu se indeplineasca dorintele niciunui om, numai acelora care cer sanatate si putere de munca.

| Flav a răspuns:

Sa plec departe cu iubita mea, departe, de oameni, de galagie, de zgomot, de rautate. Doar departe...

| DorelSudoru a răspuns:

Nu mi-as dori nimic pentru ca viata nu ar mai avea farmec

| Kosuchin a răspuns:

Sa nu mai existe prosti~

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sa moara Justin Bieber.

| basexcu a răspuns:

Sa imi pot indeplinii dorinte la infinit!

| A98 a răspuns:

Sa am aripi sa pot zbura.happy

| sherlock a răspuns:

Sa mi se indeplineasca o infinitate de dorinte!

| freakkidooo a răspuns:

As vrea sa pot citi ganduri. day dreaming Ar fi asa usor sa ii inteleg pe ceilalti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se spune, daca vrei sa ti se indeplineasca big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

am avut destule dorinte care mi le-am indeplinit, tot crezi in buratino?

| maryook a răspuns:

Sa ajung la liceul dorit, nu'mi pot dori nimic alceva mai mult!