| anonim_4396 a întrebat:

La ce dorinta nu ati renunta niciodata pana la indeplinirea ei?

Răspuns Câştigător
| FolkVld a răspuns:

Mai multe cred in primul rand nu ma las pana ce nu imi cumpar motor...altii poate de gandesc "vaaai ce dragut ar fi sa am familie si copii" pe dracu nu are ce te urla soacrata in cap.deci Nu renunt pana ce nu imi iau motor (e visul meu):X

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până la ultima picătură de viață!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

La soferie, sunt sigur ca am sa ajung pe autocamion sau trailer.

| Graphee a răspuns:

Bună AtâtDeSimpla,
Să călătoresc în multe locuri din lumea aceasta.

Baftă!

| seby005 a răspuns:

Sal Eu personal la sanatate.

| Parmalat a răspuns:

Nu mai am dorinte atat de intense, mi s-au indeplinit multe dintre cele care vroiam sa mi se indeplineasca.
Nu as renunta la libertate, omul e facut sa traiasca liber nu sa munceasca 12 ore pe zi pentru altii. In rest... mi-e cam indiferent si daca mor maine laughing

| FolkVld a răspuns:

Sexul nu mai e dorinta deja e fantezielaughing Dar sa zicem ca merge si astalaughing

| FolkVld a răspuns:

Hai sa punem intrebarea cum ar fi sa mori fara sa faci sexlaughing sa vedem ce raspunsuri primimlaughing)smug

| poliku a răspuns:

Nu e neaparat referitor la mine ci ma refer la toti!
Sa faci sex nu cred ca ar renunta nimeni pana nu sar indeplinirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iauzi, ce preferinte pe voi, sex? rolling on the floor