| VeVeriţaa a întrebat:

Dacă - mai nou - poţi da acatiste online, oare se poate plăti pe lumea cealaltă?

9 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da, mai ales ca platesti cu sufletul, acu' daca esti jmec poti sa platesti si cu sfletu' lui Avram Iancu, ca e deja brend prin cele vesnice. Leopardon mai putem spune ca cine nu are pe lumea asta are pe lumea cea lalta, cert este ca in ambele cauze tot la sufletu' lui Avram se ajunge, Iancu măi ăsta al nostru nu evreul.

| harciog a răspuns:

Am si eu citeva cunostinte influente pe linga citiva sfinti dar cer cam mult.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai innebunit? Iti iau astia dobanda pentru fiecare zi amarata in care n-ai avut bunul simt sa dai in primire!

| Leocerba a răspuns:

Ca sa-ti raspund voios, in termeni de economie de piata, cica daca in lumea asta platesti, in lumea ailalta consumi si daca in asta consumi, platesti pe lumea aia...
Ca sa-ti raspund abstract, in termenii religiei, cu cat dai, cu atat mai mult primesti...
Dar nu de bani e vorba.
Uomul, acest animal definitiv sucit! nu putea sa inventeze ceva mai simplu?

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Nu, cred că se plătesc pe internet. thinking

| bebetho a răspuns:

Dacă nu plăteşti la timp pe lumea asta va trebui să plăteşti cu locul în rai.(H)ai grijă!

| Zenithf a răspuns:

Haios. Dar am o curiozitate, tu si cu harciog sunteti rozatoare amandoi? Adica oarice neamuri. thinking

| VeVeriţaa explică:

Zenithf: n-am întrebat dacă e haios tongue Eu îţi răspund: da, veve face parte din familia rozătoarelor. dar el e mai urât şi eu mai frumuşică. vezi bine.