| Catrice a întrebat:

Dacă te-ai trezi dimineața în corpus sexului opus, care e primul lucru pe care l-ai face?

47 răspunsuri:
| Catrice explică (pentru RainmakerX):

O, da! Port cămăși, geci, hanorace, toate de la iubitul meu rolling on the floor

| Catrice explică (pentru RAY):

Oh, how cute!

| ForeverAlone97 a răspuns:

M-aș da cu capul de toți pereții.

| Catrice explică (pentru ForeverAlone97):

De ce? Nu e frumos sa fi fata?!? Poate așa o sa reușești sa te căsătorești happy

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Catrice):

Normal că nu e frumos. Și nu vreau să mă căsătoresc, prefer burlăcia.

| andreiminion a răspuns:

Mi-as da o palma. poate visezhee hee

| Superior a răspuns:

As experimenta ce poate simti o femeie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Catrice):

Da, dar diferit de barbati, tin minte un documentar despre asta, care zicea ca barbatii au ca o explozie, iar femeile ca un vulcan care nu explodeaza dar care varsa lava

in plus (am auzit odata, la un pseudo-documentar de sex, adica un documentar prezentat de vedete p0rno, chiar daca nu era p0rn) un barbat o poate face de 17 ori consecutiv, o femeie de... 117 ori (ambele sunt de nivel de cartea recordurilor, nu sfatuiesc pe nimeni care citeste asta sa incerce asta acasa, adica sa depaseasca recordul big grin )

moment in care, chiar as fi curios cum e diferentawinking

| Frank51 a răspuns:

Ce poti face ceva mai interesant decat sex sau m@sturbare? Sa fim seriosi.

| DorelExpertu a răspuns:

Avansuri lui Ray.

| Catrice explică (pentru DorelExpertu):

rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Hammurabi a răspuns:

Câteodată mă trezesc dimineața cu o parte din mine în corpul sexului opus.
E mișto.

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Intra cu totul, apoi ne zici o parere subiectiva la intrebarea asta.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Catrice):

Asta am face toti, doar ca unii nu recunosc.winking

| Mayar a răspuns:

Mi-as examina corpul, mai ales fata - sa vad care e echivalentului tipului meu de fata daca as fi barbat, care mi-ar fi structura corpului, etc.

| Editocroci a răspuns:

Aș urina.