| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a venit in minte aceasta intrebare :
Daca maine v-ati trezi in corpul sexului opus, care ar fi primul lucru pe care l-ati face?
Eu daca m-as trezi in corp de fata, probabil primul lucru pe care l-as face dupa ce m-as speria putin, ar fi sa ma joc cu sanii laughing si sunt aproape sigur ca fiecare baiat ar face asta laughing
Deci baieti, care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca v-ati trezi in corp de fata?
Si fetelor, care ar fi primul lucru pe care l-ati face daca v-ati trezi in corp de baiat?

21 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Daca chiar ti s-ar intampla asta in realitate, cred ca primul lucru la care te-ai gandi ar fi cum sa te sinucizi mai usor, si nu ti-ar mai arde de alte fantezii laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu mai ai lapte la frigider?

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Baietii transformati in vaci, se joaca cu pi**a.
Vacile transformate in baieti, se joaca cu ****

Simplu.

| Divy a răspuns:

S-a mai pus întrebarea asta :/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Nu am stiut.

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing Da probabil ai fost în vacanță nu-mi aduc aminte să fi răspuns la ea laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pai in primul rand daca m-as tranforma in barbat m-as uita la,, viermisor,, pot spune asa laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu m-as juca cu sanii si as baga degetul jos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As ridica pilota sa vad cine s-a mai trezit in dimineata aia. laughing

Probabi as lua telefonul la scotocit ca sa aflu cate ceva despre mine si viata mea.

| August99 a răspuns:

M-as bucura laughing

| Claudiu1905 a răspuns:

As face curat in casa si ceva de mancare

| mbncf a răspuns:

Și eu m-aș juca cu ceva laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru mbncf):

Nu e nevoie să fii băiat să faci asta.

| mbncf a răspuns (pentru LoveSleep):

Dar e nevoie să fii băiat să simți asta.

| LoveSleep a răspuns (pentru mbncf):

Bun argument.

| LorenaEla a răspuns:

Exista un film anime pe tema asta. Se numeste Kimi no na wa ( Your name)

| Mayhem666 a răspuns (pentru LorenaEla):

Stiu, atunci cand am pus intrebarea asta ma uitam la acel anime. De acolo mi-a venit inspiratia pentru aceasta intrebare.

| PrintezsaLuTati a răspuns:

As vomita
as muri
as fi intr-o relatie happy big grin