| anonim_4396 a întrebat:

De cati politisti am nevoie pentru a insuruba un bec?

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

De niciunul.
Fiindca oricum se curenteaza toti si mor.

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De fix... opt! Unul stă în picioare, pe o masă, cu becul în mână; patru învârt masa în sens antiorar; unul observă şi conduce acţiunea, iar unul stă "de şase"; unul recepţionează becul ars în mână laughing!

| corasa a răspuns:

Erotique l-ai uitat pe cel care "efectuaza foc de avertizare in plan vertical"

| ioana1704 a răspuns:

De 5. unul e pe masa insurubeaza becul si ceilalti invart masa

| AnotherGirl a răspuns:

De opt :-P. Unul tine becul iar ceilalti beau pana se invarte casa laughing

De cati politisti ai nevoie ca sa bagi un stecher in priza? de 100. De ce? Unul tine stecherul, iar ceilalti 99 imping peretele tongue

| myhaelamar86 a răspuns:

Wow, cata stiinta si filosofie in intrebarea asta! Einstein nu cred ca stia sa-ti raspunda...

| mihaibr11 a răspuns:

laughing) Gandeste-te la chestia asta cand vezi ca trece duba cu sirenele pornite, undeva sigur s-a ars un bec. happy

| Schizophrenic a răspuns:

@Light Ai raspuns corect in mare parte. Intebarea mea era de logica. Am formulat "am nevoie". Eu nu am nevoie de niciun politist pentru a insuruba un bec. Il pot insuruba singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca asta e intrebare de om normal sau doar sa te distrezi puteai sa o pui la Trivia/Amuzamente ca sa nu derutezi membrii site-ului cu intrebarile tale inutile.

| darkangel_3668 a răspuns:

De nici unul