| anonima4all a întrebat:

E adevarat ca in 2012 va veni sfarsitul lumii? vreau parelile voastre despre asta...

Răspuns Câştigător
| Cryss a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni cand noi ne asteptam cel mai putin tongue. Nu cred ca o sa fie in 2012 happy.

134 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta depinde tot de oameni...
Nimeni nu stie data sigura cind va veni sfirsitul omenirii si existentei, deoarece potrivita calendarului chinez, ei acum sunt in anul 5000 si ceva, intrebarea,, de ce ei mai exista daca demult au trecut de anul 2012?''kalendarele sunt diferite si nimeni nu poate sa spuna daca si cand va fi aceasta... v-om trai si v-om vedea.Si unii se opresc la faptul ca calendarul mayas se opreste la 22 decembrie 2012, ei cred ca aceia e ultima zi, insa inca odata acest argument,, calendare sunt diferite''si numai unul Dumnezeu stie cand va fi acesta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat scrie an biblie ca sfarsitul lumii nu va stii nimeni nici fiul omului nici ziua nici ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ca in 2012 va veni sfarsitul lumii? vreau parelile voastre despre asta...
Ai un raspuns pentru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigur sa iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e frica dar nu cred ca va fi sfarsitul lumii. cine stie? s a spus ca va fi sfarsitul lumii in 2000 dar nu a fost. eu m am nascut pe 27 iunie 2000 si nu a fost deloc sfarsitul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred aces lucru sau nu cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu cred in tampeni din astea oameni vor sa sperie oamenii au mai venit cu vesti din astea ca in 2000 va veni sfarsitul lumi de parca a venit sa nu va ma speriati si sa va fie frica ca nu vine nici un sfarsitul lumii credeti-am pe cuvant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e adevarat am auzit de la multa lume si e din cauza pacatelor noastre sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca in 2012 va fi sfarsitul lumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred lumea! Mereu spuneau si spun in continuare ca vine sfarsitul lumii. Dar nu este adevarat! Eu nu mai cred in nimeni din ziua de azi! Si nu cred ca va veni! Nu mai Dumnezeu stie! Dar crede-ma nu va veni! Este doar o prosteala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normalllll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept sfarsitul lumii sa moara totidevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul a inceput de la filmul acela prostesc acum toata lumea crede ca vom muri in 2012, nu-i adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat... ce prostielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ca sfarsitul lumi este-n 2012 sunt doar niste prosti create de oameni, oamenii vor sa castige bani speriand oamenii si in 2000 au mai dat niste veste ca cica ne vom sfarsi dar nu a fost nici un sfarsit stati linistiti copii nu va venui nici un sfarsitul lumi numai dumnezeu stiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu poate spune viitorul doar Cel de Sus stie cand va fi acela...deci nu ma astept la asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu doar Dumnezeu stie cind o sa vina sfirsitul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate da poate nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine nici dracu' pe pamant in 2012 mai ales in Romania asta ca nici dracu' no poate suporta. Pote sa opreste criza. Sfarsitu asta i ca noru de cenusa si explozia solara.Niste tampeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred nicio o poveste despre aceste lucruri.Sunt foarte grave daca cei care au spus aceaste lucruri nu am dovezi foarte foarte clare.Eu cred ca nu-i de jucat cu aceste vorbe.Va dau un sfat prietenesc,, Vedeti-va de viata si lasa-ti aceste bazaconii''. Daca va veni, va veni intr-o zi.Eu cred daca se presupune ca va veni atunci va veni din cauza oamenilor NECREDINCIOSI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una sunt cam superstitioasa sincer sa zic eu as crede nail biting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred simi este foarte frica!
mai ales eu maria am 12ani traiesc in portugalia si cum e este aproape de apa primii noi o sa murim.acum stau si pling!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adavarat este doar o minciuna, noi nu stim cand va veni sfarsitul lumii numai Dumnezeu stie, deci credeti-ma si cititi biblia si va veti convinge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred nimic.Sunt niste minciuni spuse de niste prosti ca sa sperie oameni si copii.Si in primul rand DUMNEZEU decide cand va fi sfarsitul lumii.Sa nu credeti in mincinosi sa credeti in BIBLIE si in DUMNEZEU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e adevarat de ce nu sa ia masuri ce asteapta destepti lumi, ce ei nu o sa moara, nimeni nu are curaj sa vorbeasca deschis pentru toata lumea, 1000 despecialisti si tot atatea variante,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine eu nu cred ce *** prostie ma cac in gura luor cica ca in 2012 vine sfarsitul lumii prosti sfarstiul lumii nu stie nimeni cand vine decat dumnezeu *** de prosti bag pl in transi handicapati semnat smcherul76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huyfgbjhfbjghrbgfyhbfhbbjbjhbbvhhjbygkjhkhbihg huhghuihgu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este o minciuna! nici Fiul, nici Duhul Sfant nu stiu cand va veni sfarsitul lumii ci doar Tatal stie! sfarsitul lumii va veni doar cand hotaraste Tatal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stati linistiti nu va veni nimic asta e dor o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca nu poate nimeni sa prezica sfarsitu... Sfarsitu lumii poate fi si in 4 ore si in 3 zile si... oricand. Numai Dumnezeu stie asta