| mariatina a întrebat:

Este cineva din timisoara? daca da ati fost cumva la scoala veche generala 5? imi puteti spune cateva detalii? am impresia ca e forta stranie acolo.

Răspuns Câştigător
| Dyana_2114 a răspuns:

Pai in primul rand sa stii ca sunt profesiorii foarte de treaba da' ai avut dreptate cu,, e foarte straniu acolo'' parca ai fi intr-un spital parasit.deci daca vrei sa te duci raspunsul este mare si clar NU! Fundaaapuppy dog eyes?

1 răspuns:
| wendy434 a răspuns:

E bantuita?! Poate ca vor si fantomele sa faca scoala ca cand erau in viata n-au facut-o sau daca au facut-o o mai fac odata si dupa moarte ca poate se plictisesc si ei acolo in rai