| onuta a întrebat:

Exista lucruri in viata de care ne temem inca din copilarie! Uneori depasim aceasta teama, alteori nu, chiar daca ramane sub forma unei usoare senzatii de disconfort; alteori insa capatam temeri din experientele negative prin care trecem - si aceste temeri exista oricat de mult am incerca sa ni le negam! De ce va este cel mai mult teama?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Mi-e frica doar de mine, atat.

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Onuta,
Mamica mea a fost muscata de un caine, iar la fratele meu s-a repezit.
Nu stiu cum se face..., de atunci, eu am frica de acestia; mereu traiesc cu impresia ca trebuie sa fiu muscata de-un caine. Deci, mi-e frica de caini, si inca foarte tare.

| Vizitiul a răspuns:

Mi-e teama ca o sa sfarsesc pe o nula, spunea Octavian Paler.

| anad a răspuns:

Mi-e frica de oamenii beti si violenti, de serpi si de paianjeni!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi este teama de esec, atat de teama incat, de multe ori sa stau cat mai retras, croindu-mi doar vise despre ce ar putea fi. Esecul pentru mine e ca o pedeapsa.

| Evol a răspuns:

Nu cred ca mi-e teama de ceva anume. Lucrurile de care ma temeam s-au intamplat deja...so in afara de multimi mai de nimic laughing

| ILied a răspuns:

Mie mi-e frica de serpi, spirite, cand e lumina aprinsa intr-o camera si vad ceva gri si de intuneric.

| ydaa a răspuns:

Pai cand eram mica am vazut un film de groaza peste 18 ani eram mica 10 ani si miaa ramas o segventa in cap si mi-e frica samerg p alei sau p strazi ft ingustee mise face brusc rau si am senzatiaa ca peretii se apropie si ma trag morti d picioare si mai am o fobie mi-e frica de lift tot din filmul ala dar nu e ft grav adica depindee daca sunt ft agitata si am ceva in cap uit dar daca nu e ft grav ma speri ee cam naspa fazaa dar nu toti sunt normali adica eu numa cred normala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ridicol.