| cosmin01max a întrebat:

Exista mutatii genetice facute de oameni care sa poata de exemplu sa ii faca unei pasari branhii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...si camila cu aripi, iepure cu coarne, vaca cu solzi, peste cu blana.
De ce sa nu existe, sunt foarte utilile astfel de interventii...cam cat o caprioara cu senile.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poate ca da... cine stie, prin laboratoarele ascunse ale unor organizatii secrete, ce dr. Mengele sau dr. Moreau au manipulat genele unei vrabiute-amfibian...

| eliaclodia a răspuns:

Http://www.presalocala.com/......derea-lor/ adica sa inlocuiasca gena sau genele astea de navigatie cu unele de inot? Nu ar mai fi pasari atunci.Ma simt ca un sugar fascinat. Stiam eu ca nu am invatat exact ce imi placea mai mult.Sunt obsedata de adn.

| Exilee a răspuns:

Nu.

| jeek0 a răspuns:

Din cate stiu eu sunt aberatii astea, deci nu. sistemul respirator e foarte complex. am vazut soareci cu ureche umana pe spate dar asa ceva inca nu

| SoundTHeWave a răspuns:

Deocamdata nu se poate face asa ceva.

| ȘefaRaiuluiDecăzută a răspuns:

Bună.
Da, există!
Poate să facă unui om aripi, așa am apărut noi îngerii de pe site, printr-o eroare genetică.
Suntem unice!
Pa, pa.