anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Exista sirene?

103 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista sirene prostilor deoarece am vazut una si chiar eu sunt
daaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu crezi, atunci da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe net spune ca au existat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa spun eu cred ca au existat cu multi ani in urma... dar acum nu mai exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca ati innebunit amandoua ce maco un **** cati ani aveti proastelorhappy

| nonameih0000 a răspuns:

Am eu un folder cu niste imagini cu cleo rikki emma cu imagini de la filmari... daca le vrei ceremi pe rivat

| Lion_9677 a răspuns:

Nu are cum sa existe doar in h2o acolo dar alea sunt filme pentru adormit copii n-are cum sa se combine un peste cu un om

| George1000 a răspuns:

Vad ca majoritatea raspund in bataie de joc. Sirenele au existat pe timpul antichitatii iar in Evul mediu au ajuns o specie pe cale de disparitie care a si disparut. Cauza: Desigur oamenii. Sunt multe eferiri la niste bastinasi care le numeau Ri si care le pescuiau sau mai bine spus braconau si le mancau. Apoi a ai existat si Evul Mediu cand lumea putea bracona orice fara sa plateasca nimic fara sa fie pedepsit. Si desigur probabil atunci a fost cea mai ampla braconare. Cum se face ca inainte de evul mediu exista o groaza de aparitii a sirenelor apoi brusc au incetat? Singura explicatie e ca Evul mediu a dus la extinctia lor.

| anutzu97 a răspuns:

Pai nu cred ca exista sirene nici gandwinking daca ar exista as fi si eu una dintre ele :-P

| Lallyzz a răspuns:

Acum mult timp au existat big grin...

| ana_8366 a răspuns:

Toti care spun ca nu exista sunt niste fraieri, ele exista dar nu pot aparea sau mai bine zis sa se faca vazute din cauza ca cu totii le-am trata ca pe niste experimente ...cum spunem noi ca sirenele sau extraterestrii nu exista acelasi lucru il spun si ei despre noiwinking

| ANA007BABY1 a răspuns:

Sti ceva? mai pune si alte intrebari adica... INTREBARI IDIOATE bai deci nu am ce zice ce chestie ei bine va zic eu NUUU!

Întrebări similare