| anonim_4396 a întrebat:

Exista sirene? Chiar vreau sa stiu.

25 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Hai,,, ca m-am amuzat!laughing, pai nu exista,,, decat in povestile cu Sirene.big grin
Un Craciun Fericit!

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu exista sirene, sunt povesti.

nony
| nony a răspuns:

Da! In imaginatia noastrá.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da existawinkingIn povesti si in basmehappyIn realitate nuwinking

| NomberOne a răspuns:

Nu.marinarii au spus viceversa, deoarece de le mersul pe mare poti avea vedenii in timp ce te gandesti la o femeie, si-n acelasi timp sa treaca un peste pe acolo.

| Cathy_1290 a răspuns:

Eu cred ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca exista. N-ai vazut nici o salvare sau masina de politie ori de pompieri pe strada?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ceva eu o sa iti spun adevarul! tatal meu este pescar si cam tot timpul il petrece pe oceane, si odata am mers cu el in vacanta si am vazut una! adevarat! dar primul a vazut-o tatal meu! exista dar foarte putine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu eu cred ca exista din moment ce a fost si gasite vreo daoua daca nu ma insel bineinteles moarte,tonguetongue astae cine crede crede fiecare cu parerea lui!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place apa si sirenele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place apa si sirenele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place apa si sirenele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar crede si intr-o zi vei afla singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sirene da chiar exsista pentru mine chiar exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sirenele chiar exista, nu doar in basme. Ele traiesc in golfuri, mari si oceane.Sirenele ataca pritr-un cantec care te ameteste. Ele nasc copii casi oameni normali, dar la13 ani copii capata bronhi, solzi...(devini sirene).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista. Du-te sdi caut-o sub pat ca sigur o gasesti ehehe big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt o fata de 11 ani si as vreeau sa devin o sirena dar nu cred 100 la 100

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca exista serene unde? si dc nu ne puteti da un raspuns concret depre asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca da pentru ca se zice ca ele atrageau marinarii spre moarte
dar nu sumt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pe pamant exista tot felul de ciudateni de ce sa nu existe sirene?

| uite aici a răspuns:

DA! exista. Ieri am vazut vreo 3 in parc.

| Crystyana_1009 a răspuns:

In prezent da.in imaginatia noastra cum ati spus, dar in urma cu multi ani (secole)cred ca au existat.marinarii au gasit una.(mai multe)dar va spun ...nu sunt asa ca in desene (H2O)

| barbie78edt a răspuns:

Descopera.ro
un site care iti va da raspunsurile de care ai nevoiehee hee