| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo dovada stiintifica a existentei norocului? Karma, camp magnetic, oricum i-ai zice?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu exista deocamdata dovezi stiintifice ale norocului.Savantii ar fi primii care si-ar folosi propriul noroc sau l-ar identifica la altii si poate l-ar exploata.

| juniper a răspuns:

Poti afla purtand permanent la tine un talisman sau niste pietre pretioase. cauta pe www.acvaria.ro

| smaranta a răspuns:

Da e verificat stiintific ca norocul ti-l faci singur... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se spune ca gindindu-ne in directia aia prea mult mintea noastra asemuita de multe ori universului, se reflecta inapoi cu rezultatul mult asteptat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sunt neste neni savanti care au fotografiat, chiar, aura oamenilor. Insa, din cauza de lene, n-o sa-ti pun la dispozitie linkuri.