| AnonimInEfect a întrebat:

Hai salut.Credeti ca site-urile care contin pornografie sunt create si introduse de iluminati?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Amice, tu esti cam intunecat. Vrei sa-ti dau un capac sa-ti aprind becul?

11 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu, sunt introduse de interesati.

| NoChanceForUs a răspuns:

@Helper: Animalele chiar fac astastraight face
Cât despre oameni, mai lăsați-o dracu de frază-„Blaa blaa, să ne îndrumăm pe calea cea bună."
Voi chiar ați luat în serios treaba că sunteți oile lu` Dumnezeu. Oaie ce ești.

| Skylar a răspuns:

"Helper"
aha...help yourself bro

| TheJeryk0 a răspuns:

Nu sunt create de Illuminati, dar sunt create de oameni care nu gandesc normal.
Pentru cei care nu cred in Illuminati ii invit sa vizualizeze documentarul Demascarea Industriei Muzicale.
http://conspil.blogspot.com/p/demascarea-industriei-muzicale_21.html

| Bezea a răspuns:

Sper ca nu sunt...altfel cred ca as fi un discipol illuminati.

On a more serious note: Nu sunt facute de illuminati ci de oameni inteligenti care stiu sa faca bani bravo lor.

| DBlack a răspuns:

Nu happy. sunt create, si introduse de oamenii destepti care stiu cum sa faca bani de pe urma... "labarilor"

| CodrutM a răspuns:

...de cine ma? Tu te auzi? Esti paranoic din ala? Ai citit despre iluminati in ziarul Adevarul si acum ii asociezi cu tot ce-i 'pacatos' pe lumea asta?
Nu, site-urile pornografice sunt facute de oameni care stiu sa faca bani cu cap. Industria pornografica este foarte profitabila dar numa' la asta nu te gandesti cand freci bagheta.

| timelord_8927 a răspuns:

De iluminati? da cum sa nu!

| LightingManuel a răspuns:

Da sunt! Nu i asculta pe altii.Ele promoveaza animalia, pardon nici animalele nu si-o sug ca sa va zic pe direct sau sa se linga prin vagin.Numai omul face asta,pentru ca asa au voit mai mari pamantului si lideri(iluminatii)ca omul sa fie despartid de Dumnezeu si sa se apropie de satana si de placerile lumesti, desfrau, curvie...Dam toti seama dupa ce murim! Nu va faceti griji.

| bunnylover537 a răspuns:

Habar n-am, dar daca da, bravo lor laughing

| dendendenis a răspuns:

Ce prostie laughing) stai sati zic iluminatii nu exista sunt niste minciuni au fost introduse de niste oameni prosti care au vrut sa-si faca reiting la siteuri. :::. Funda pls si nu mai umbla dupa toate prostiile. Ascultaama nu are rost.laughing)